Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Ubezpieczenia mieszkania

Przemyślany zakup polisy ubezpieczeniowej to absolutna podstawa, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie oraz odpowiedzialnym zarządzaniu własną nieruchomością.

Wyślij wniosek

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044

Zanim wybierzesz polisę…

Pierwszym argumentem, jaki nasuwa się w związku z zasadnością ubezpieczenia mieszkania jest należyta ochrona tego obiektu, zwłaszcza w przypadku wystąpienia niepożądanych okoliczności życiowych, takich jak pożar, powódź, czy włamanie. Na rynku ubezpieczeń możemy spotkać się z różnymi rodzajami ofert, jednak towarzystwa ubezpieczeniowe doradzają, by wykupić kompleksowe ubezpieczenie, określane mianem all risk. Gwarantuje ono ubezpieczenie mieszkania od zalania, od wybuchu ognia, czy od innych, rzadziej spotykanych zdarzeń losowych, takich jak trzęsienie ziemi, czy huragan. Warto podkreślić, że polisa ubezpieczeniowa obejmuje nie tylko stałe, ale także ruchome obiekty składające się na nasz majątek. Do tej drugiej grupy można zaliczyć na przykład biżuterię, dzieła sztuki, czy sprzęt sportowy.

 • Bezpłatna usługa
 • Niezależność od towarzystw ubezpieczeniowych
 • Kompleksowość działań
Nie zapomnij o OC

Towarzystwa ubezpieczeniowe zalecają, aby podczas zakupu polisy nie zapomnieć także o wykupienia ubezpieczenia OC, które zdejmuje z nas odpowiedzialność w sytuacjach, w których wyrządziliśmy szkody osobom trzecim. Dobrym przykładem jest tu choćby nieumyślne zalanie mieszkania sąsiadowi czy pogryzienie listonosza przez własnego psa. Dobrze mieć ten fakt na uwadze, zwłaszcza jeśli planujemy ubezpieczenie mieszkania w bloku.

Ubezpieczenie do kredytu

Wskazuje się również na liczne zalety ubezpieczenia mieszkania do kredytu. Można wśród nich wymienić choćby jasno określony cennik, w tym stałą cenę ubezpieczenia. Pozwala to Klientowi z dużą dokładnością oszacować koszty. Każde ubezpieczenie podlega pod OWU, czyli Ogólne Warunki Ubezpieczenia, z którymi można się zapoznać choćby przez Internet.

Warto rozmawiać!

Ubezpieczenie nieruchomości to odpowiedzialna decyzja, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości dobrze jest się skonsultować z niezależnym brokerem ubezpieczeniowym, który jest dostępny online.

 • To TY jesteś naszym klientem
 • Negocjujemy za Ciebie cenę i warunki ubezpieczenia
 • Jesteśmy Twoim adwokatem

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie