Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Ubezpieczenia domu

Ubezpieczenie domu to gwarancja finansowej rekompensaty potencjalnych szkód, jakie mogą powstać w nim na skutek nieprzewidzianych, niekorzystnych wydarzeń. Stanowi ono jeden z wariantów ubezpieczenia majątkowego, podobnie jak ubezpieczenie domu w budowie. Dobrze jest mieć ten fakt na uwadze jeszcze na etapie planowania budowy domu, tak by w przyszłości nie narażać się na dodatkowe koszty i problemy z bankiem kredytującym budowę.

Wyślij wniosek

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044

Oferta ubezpieczeniowa

Rzetelna analiza oferty poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych to pierwszy krok w stronę dbałości o własną przyszłość, niezależnie od tego czy planujemy ubezpieczenie klasycznego domu jednorodzinnego, czy też chcemy uchronić się od kradzieży, które dosyć często zdarzają się na przykład w nowo wybudowanych domach letniskowych. Istotną informacją jest to, że zakres ubezpieczenia domu obejmuje też obiekty, znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie działki, na której zlokalizowany jest dom. Mowa tutaj o takich miejscach jak garaż, czy komórka lokatorska (warsztat przydomowy).

 • Bezpłatna usługa
 • Niezależność od towarzystw ubezpieczeniowych
 • Kompleksowość działań
Szybko i wygodnie

W dzisiejszych czasach proces związany z ubezpieczeniem nieruchomości przebiega o wiele szybciej i łatwiej niż to miało miejsce jeszcze kilkanaście lat temu. Po pierwsze, wiele rzeczy możemy obecnie załatwić przez Internet, choćby zwrócić się do niezależnego brokera ubezpieczeniowego z prośbą o pomoc w wyszukaniu najbardziej korzystnej oferty ubezpieczeniowej.

Wsparcie specjalistów

W przypadku skorzystania z usług Broker4u.eu, pierwszy krok na ścieżce do wyboru najlepszego ubezpieczenia domu polega na wypełnieniu krótkiego formularza online, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Pozwala on naszym specjalistom wstępnie zorientować się, jakie są preferencje i oczekiwania Klienta i na tej podstawie wystąpić o oferty do towarzystw ubezpieczeniowych oraz opracować rekomendację najkorzystniejszej oferty. Dbamy o to, by zapewniane przez nas wsparcie dawało Klientowi rozległą wiedzę, i to zarówno w zakresie jakości danego ubezpieczenia , jak i obowiązującego dla niego cennika.

 • To TY jesteś naszym klientem
 • Negocjujemy za Ciebie cenę i warunki ubezpieczenia
 • Jesteśmy Twoim adwokatem

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie