Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Ubezpieczenie zdrowotne Wrocław

Broker4u.eu zapewnia mieszkańcom Wrocławia kompleksowe wsparcie w procesie poszukiwania najlepszego ubezpieczenia medycznego. Dobre zdrowie to jedna z najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka, w związku z czym warto zadbać o nie z odpowiednim wyprzedzeniem. Wykupienie korzystnego pakietu ubezpieczeniowego jest w tym przypadku odpowiedzialnym działaniem profilaktycznym, które w momencie, w którym potrzebna jest pomoc lekarska, gwarantuje nam profesjonalną opiekę szpitalną, a także pozwala uniknąć znaczących kosztów.

Wyślij wniosek

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Prywatne polisy ubezpieczeniowe

Rynek ubezpieczeniowy mieści w sobie zarówno pakiety występujące w ramach ubezpieczenia dobrowolnego, jak i ubezpieczenia prywatnego. Ta druga opcja jest szczególnie zalecana osobom, dla których ważne jest indywidualne podejście do pacjenta oraz brak konieczności oczekiwania w kolejkach. To duża oszczędność czasu, a trzeba przyznać, że w nagłych i poważnych stanach chorobowych, natychmiastowa interwencja może odgrywać kluczową rolę.

 • Bezpłatna usługa
 • Niezależność od towarzystw ubezpieczeniowych
 • Kompleksowość działań
Ubezpieczenie dla każdego

Współpraca z brokerem ubezpieczeniowym stwarza Klientowi swobodny dostęp do wszystkich interesujących ofert, dzięki czemu nie musi on już szukać w różnorodnych, często niepewnych, źródłach. Broker4u.eu specjalizuje się w poszukiwaniu świadczeń zdrowotnych wyróżniających się pod względem wysokiej jakości oraz rozsądnego cennika. Pomożemy znaleźć pakiety zarówno dla całej rodziny, jak i te przeznaczone dla pojedynczych osób, na przykład dla studenta, czy dla dziecka.

Nowy wymiar formalności

Jako jeden z nielicznych pośredników ubezpieczeniowych, w pełni podążamy za rozwojem technologicznym. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że u nas wszystkie formalności można załatwić przez Internet. Dużym ułatwieniem dla Klienta jest także możliwość skontaktowania się z nam nie tylko telefonicznie, ale też online. Takie rozwiązanie pozwala w szybki i wygodny sposób uzyskać rzetelną wiedzę, choćby w temacie wysokości konkretnej składki. Klient zyskuje w ten sposób kontrolę nad własnymi działaniami, ale też pewność otrzymania kompleksowego wsparcia naszego zespołu.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie