Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Ubezpieczenie zdrowotne Warszawa

Broker4u.eu oferuje mieszkańcom Warszawy skuteczną pomoc w znalezieniu odpowiedniego ubezpieczenia medycznego. Zdrowie to wartość nadrzędna, z czego wiele z nas zdaje sobie jednak sprawę dopiero w momencie pojawienia się choroby. Wtedy konieczne jest skorzystanie z opieki szpitalnej. Brak ubezpieczenia zdrowotnego wiąże się w takim przypadku ze znaczącym kosztem, który trzeba pokryć z własnej kieszeni.

Wyślij wniosek

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Prywatna opieka medyczna

Rynek ubezpieczeniowy obejmuje polisy występujące w ramach ubezpieczenia prywatnego, a także te, które wliczają się do ubezpieczenia mającego charakter dobrowolny. Decydując się na wybór konkretnej oferty warto rozważyć zakup prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, ponieważ oszczędza nam ono uciążliwego wyczekiwania w kolejkach. Nie da się ukryć, że w przypadku poważniejszych stanów chorobowych czas często jest na wagę złota. Warto podkreślić, że prywatne pakiety zwykle zapewniają pacjentom bardziej indywidualną opiekę lekarską.

 • Bezpłatna usługa
 • Niezależność od towarzystw ubezpieczeniowych
 • Kompleksowość działań
Wszystko w jednym miejscu

Współpraca z Broker4u.eu to dla Klienta duża oszczędność czasu, ponieważ zyskuje on w jednym miejscu dostęp do wszystkich interesujących ofert. Oznacza to atrakcyjne połączenie świadczeń zdrowotnych wysokiej jakości z rozsądnym cennikiem. W repertuarze naszych propozycji znajdą Państwo zarówno pakiety przeznaczone dla całej rodziny, jak i te skierowane bezpośrednio do dzieci, czy do studentów.

Zdrowie pod kontrolą

W Polsce wciąż niewiele jest pośredników ubezpieczeniowych, których działalność w pełni podąża za intensywnym rozwojem technologicznym. My stanowimy wyjątek, ponieważ wszystkie formalności można u nas załatwić przez Internet. Wszelkie dodatkowe informacje przekazujemy drogą online, co sprawia, że Klient może szybko i bez wychodzenia z domu uzyskać rzetelną wiedzę na przykład na temat wysokości danej składki. To duży komfort, ale też okazja do samodzielnego działania. Innymi słowy, Klient zyskuje poczucie, że ma kontrolę nad własnymi działaniami, a w razie wątpliwości w każdej chwili może zasięgnąć porady ekspertów.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie