Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Ubezpieczenie zdrowotne Tychy

Zarówno kadra lekarska, jak i doświadczeni brokerzy zachęcają do zakupu dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Nie jest to kosztowna inwestycja, za to zapewnia fachową i terminową pomoc medyczną.

Patrząc z perspektywy czasu często okazuje się, że prywatny pakiet chorobowy tak naprawdę oznacza oszczędność, i to nie tylko pieniędzy, ale i nerwów. Wszyscy wiemy, że im późniejsza interwencja, tym poważniejsze mogą być skutki zdrowotne. Stąd też, terminowa opieka szpitalna i swobodny dostęp do specjalistycznych świadczeń zdrowotnych w Tychach to podstawa.

Wypełnij wniosek

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Polisa na zdrowy i spokojny sen

Zakup dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego uwzględnia nie tylko leczenie szpitalne czy specjalistyczne zabiegi rehabilitacyjne, ale także możliwość samodzielnego wyboru placówki zdrowotnej.

Niezależni i doświadczeni konsultanci

Dzięki doświadczonym konsultantom z Broker4u.eu osoby zamieszkujące Tychy mogą zapewnić sobie większe bezpieczeństwo zdrowotne, a tym samym spokojniejszy sen. Brokerzy potrafią wyszukać dodatkowe pakiety w taki sposób, aby klient zyskał dostęp nie tylko do wysokiej jakości usług, ale także mógł liczyć na rozsądny cennik. Konsultanci z Broker4u.eu działają niezależnie od agentów ubezpieczeniowych, a ich aktywność nastawiona jest w pierwszej kolejności na dobro i satysfakcję klienta. Potrafią skutecznie zadbać o potrzeby dzieci, studentów i rodzin z Tychów.

 • Bezpłatna usługa
 • Niezależność od towarzystw ubezpieczeniowych
 • Kompleksowość działań
Gwarancja profesjonalizmu

Współpraca z Broker4u.eu, poza wyborem optymalnego pakietu zdrowotnego, oznacza szereg dodatkowych korzyści. Poniżej znajdują się niektóre z nich:

 • mieszkańcy Tychów mogą teraz skutecznie zadbać o swoje zdrowie, bez konieczności wychodzenia z domu, ponieważ wszystkie formalności można załatwić przez Internet,
 • w każdej chwili istnieje możliwość zadania pytania czy wyrażenia opinii poprzez kontakt online lub telefoniczny,
 • każdy klient z Tychów może liczyć na aktywne wsparcie brokerów, na przykład podczas trudności w korzystaniu z polisy.

Konsultantom z Broker4u.eu zależy na tym, aby mieszkańcy Tychów cieszyli się dobrym zdrowiem i mogli dzięki temu w pełni korzystać z uroków życia. Aktywność Broker4u.eu sprowadza się przede wszystkim do roli partnera i zaufanego doradcy ubezpieczeniowego.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie