Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Ubezpieczenie zdrowotne Szczecin

Broker4u.eu to prężnie działający niezależny pośrednik ubezpieczeniowy, który oferuje swoje usługi w całej Polsce, w tym również w Szczecinie. To co nas wyróżnia to rzetelne, a tym samym skuteczne wspieranie Klienta w podjęciu tak ważnej decyzji jak wybór odpowiedniego ubezpieczenia zdrowotnego. Dobre zdrowie jest podstawą harmonijnego funkcjonowania każdego z nas, dlatego nie warto czekać do ostatniej chwili o zatroszczyć się o tę kwestię już dzisiaj.

Wyślij wniosek

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
W co warto zainwestować?

Przemyślane działanie na rzecz profilaktyki zdrowotnej, w tym również umiejętne korzystanie ze świadczeń zdrowotnych to nie tylko bezpieczna i bardziej pewna przyszłość, ale także możliwość uniknięcia niepotrzebnego kosztu, z którym osoby nieubezpieczone muszą się liczyć w sytuacji nagłego wypadku. Eksperci doradzają, by inwestując w ubezpieczenie zdrowotne postawić raczej na zakup prywatnego pakietu. W odróżnieniu od samodzielnego ubezpieczenia, niekiedy zwanego także dobrowolnym, ubezpieczenie prywatne zapewnia nam bardziej indywidualną oraz niemal natychmiastową opiekę lekarską.

 • Bezpłatna usługa
 • Niezależność od towarzystw ubezpieczeniowych
 • Kompleksowość działań
Szeroka oferta i indywidualne podejście

Prywatne pakiety medyczne gwarantują także wysoką jakość opieki szpitalnej, co sprzyja szybszemu powrotowi do formy. Podkreślamy, że ten rodzaj ubezpieczenia zdrowotnego wcale nie musi wiązać się z gigantyczną ceną polisy. Dbamy o to, by przedstawić Klientowi ofertę jak najlepiej dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb, przy jednoczesnym uwzględnieniu możliwości finansowych. Korzystając z naszego wsparcia mają Państwo szansę na odpowiedzialny zakup ubezpieczenia:

Wsparcie na czas

Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie, dlatego nasi eksperci są regularnie dostępni online. W przypadku kwestii formalnych zapewniamy Państwu komfort wynikający z możliwości załatwienia spraw przez Internet. Pragniemy podkreślić, że prowadzone przez nas działania przebiegają w sposób klarowny, a także z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Tym samym, informujemy o wszystkich szczegółach cennika danej oferty, przypominamy o płatności składki, a w razie nagłej sytuacji, takiej jak wypadek, czy stan chorobowy, udzielamy Klientowi dodatkowego wsparcia.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie