Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Ubezpieczenie zdrowotne Poznań

Broker4u.eu aktywnie działa na terenie całej Polski, między innymi w Poznaniu. W wyniku korzystania z naszych usług pośrednictwa ubezpieczeniowego zyskujecie Państwo szansę na zakup sprawdzonego ubezpieczenia zdrowotnego. Pomagamy Klientom dotrzeć do najlepszych ofert, a tym samym zyskać poczucie zadowolenia z profesjonalnej opieki medycznej i z atrakcyjnej ceny pakietów.

Wyślij wniosek

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Działanie na szeroką skalę

Nasi brokerzy wiedzą gdzie szukać ofert charakteryzujących się rozsądnym cennikiem, stałą wysokością składki, czy gwarancją pełnego zwrotu kosztów poniesionych w wyniku leczenia. Wiemy czym jest indywidualne podejście do Klienta, dlatego warto się do nas zgłosić podczas poszukiwań najlepszego ubezpieczenia dla dziecka, czy dla studenta. Mamy także doświadczenie w dobieraniu polis, które są najbardziej odpowiednie dla rodziny.

 • Bezpłatna usługa
 • Niezależność od towarzystw ubezpieczeniowych
 • Kompleksowość działań
Warto nam zaufać, bo...

Ułatwiamy mieszkańcom Poznania dostęp do prywatnej opieki medycznej, udzielamy im w pełni merytorycznych porad w zakresie wyboru ubezpieczenia dobrowolnego, a także specjalizujemy się w wyszukiwaniu ofert posiadających dodatkowe udogodnienia, a także stałą wysokość składki. Sugerowane przez nas oferty świadczeń zdrowotnych gwarantują ubezpieczenie szpitalne, pokrywają koszty badań lekarskich, wszelkiej diagnostyki obrazowej i nie tylko oraz obejmując swym zasięgiem nie tylko przypadki chorobowe, ale także przykładowo prowadzenie ciąży.

Stawiamy na współpracę

Działamy według nowoczesnych standardów, dlatego większość formalności można u nas załatwić przez Internet. Mogą Państwo w każdej chwili nawiązać z nami kontakt online, po to by uzyskać bardziej szczegółowe informacje związane z dokładnym kosztem danej usługi. Wszystko to daje Państwu szansę na samodzielne działanie, ale jednocześnie takie, które w razie potrzeby może zostać wsparte przez zespół ekspertów – prawników i brokerów.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie