Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Ubezpieczenie zdrowotne po ustaniu zatrudnienia

Utrata pracy, czy to wynikająca z dobrowolnej decyzji czy też podyktowana czynnikami zewnętrznymi, to dla każdego pracownika trudny moment w karierze zawodowej. Z pewnością wiele osób zastanawia się nad kwestią ubezpieczenia zdrowotnego po ustaniu zatrudnienia. Ustawa o świadczeniach opieki zdrowotnej opłacanej ze środków publicznych podaje, że w przypadku ustania stosunku pracy pracownikowi, podobnie jak członkom jego rodziny, przysługuje 30 dniowe prawo do bezpłatnego korzystania z opieki zdrowotnej. A co potem?

Wyślij wniosek

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Nie oszczędzaj na zdrowiu

Każdy człowiek, niezależnie od statusu zawodowego, potrzebuje mieć pewność, że w razie wypadku lub choroby zostanie mu udzielona pomoc lekarska i zagwarantowany pobyt szpitalny. Wszyscy wiemy, że na zdrowiu nie opłaca się oszczędzać, dlatego w okresie poprzedzającym poszukiwanie nowej pracy, warto skorzystać z pomocy brokerów. Skutecznie pomogą oni wybrać najlepszą ofertę dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, taką, która nie tylko zapewni indywidualną i kompleksową opiekę medyczną, ale też nie narazi na wysokie koszty.

Po pierwsze: zdrowie!

Wyszukiwanie prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych dla osób, które utraciły zatrudnienie to specjalność konsultantów z Broker4u.eu. Ich priorytetem jest to, aby zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo zdrowotne, bez względu na ich aktualną sytuację zawodową. Dodatkowe świadczenia zdrowotne proponowane przez Broker4u.eu to efekt starannej selekcji spośród imponującej liczby ofert dostępnych na rynku ubezpieczeniowym. Konsultanci nie współpracują z agentami ubezpieczeniowymi. Działają niezależnie i z myślą o niezależności swoich klientów. Ich praca ma na celu znalezienie ubezpieczenia zdrowotnego, które pozwoli uzyskać:

 • stałą wysokość składki,
 • indywidualną opiekę szpitalną zawsze wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba,
 • możliwość wykonania specjalistycznych badań lekarskich,
 • dostęp do dodatkowych świadczeń zdrowotnych, zawartych w cenie polisy,
 • pakiet pozwalający na samodzielny wybór miejsca leczenia.
Zaufany broker

Zespół z Broker4u.eu korzysta w swych działaniach z nowoczesnych osiągnięć technologicznych, dzięki czemu osoby zainteresowane zakupem prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego po ustaniu zatrudnienia mogą załatwić wszystkie związane z tym formalności przez Internet. Konsultanci są też przez większość czasu dostępni online, a także telefonicznie, co pozwala klientom na nieskrępowane zadawanie pytań czy wyrażanie własnych oczekiwań.

 • Bezpłatna usługa
 • Niezależność od towarzystw ubezpieczeniowych
 • Kompleksowość działań

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie