Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Ubezpieczenie zdrowotne dla bezrobotnych

Możliwość utraty pracy to wydarzenie, które u większości z nas wywołuje silną reakcję stresową. W dzisiejszych czasach jest to bardzo realna perspektywa. Warto więc mieć głowę na karku i zawczasu zaplanować sposób działania w takiej sytuacji. Na pierwszym miejscu pojawia się pytanie: co z ubezpieczeniem zdrowotnym dla bezrobotnych? Dotyczy ono zarówno ludzi, którzy utracili pracę, jak i świeżo upieczonych absolwentów studiów.

Wyślij wniosek

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Zadbaj o swoje ubezpieczenie!

W przypadku każdej ze wspomnianych grup, ubezpieczenie zdrowotne przysługuje jedynie przez okres 30 dni od przerwania stosunku pracy/utraty statusu studenta. Po tym czasie należy zarejestrować się w Urzędzie Pracy jako bezrobotny lub też samodzielnie zadbać o zapewnienie sobie należytej opieki medycznej. W tym drugim przypadku rozwiązaniem jest dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne, które, jeśli jest właściwie dobrane, zapewnia kompleksowe świadczenia zdrowotne, w tym pobyt szpitalny i pełną opiekę lekarską.

Ubezpieczenie dostosowane do potrzeb i możliwości

Profesjonalni brokerzy doradzają, aby zdecydować się na zakup prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, zwłaszcza jeśli zależy nam na uzyskaniu natychmiastowej pomocy w sytuacji stanu chorobowego. Jak wiadomo, ubezpieczenie przez Urząd Pracy w większości przypadków zmusza do długotrwałego oczekiwania w kolejkach. Poza tym, konieczne jest też posiadanie statusu bezrobotnego.

Dobrowolny zakup dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego pozwala na uzyskanie atrakcyjnej oferty świadczeń zdrowotnych w dogodnej cenie. Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać. W tym temacie najlepiej orientują się specjaliści z Broker4u.eu, którzy z chęcią pomogą swoim klientom znaleźć idealny pakiet odpowiadający potrzebom oraz możliwościom osoby bezrobotnej.

 • Bezpłatna usługa
 • Niezależność od towarzystw ubezpieczeniowych
 • Kompleksowość działań
Zalety dodatkowego pakietu

Konsultanci z Broker4u.eu zadbają o to, by osoba niepracująca zyskała swobodny dostęp do takich korzyści jak:

 • indywidualna opieka lekarska, uwzględniająca również pobyt szpitalny,
 • dodatkowe świadczenia zdrowotne zawarte w cenie polisy,
 • możliwość uporania się z formalnościami przez Internet,
 • stała wysokość składki,
 • wsparcie na każdym etapie korzystania ze świadczeń zawartych w wybranej ofercie ubezpieczeniowej.

Współpraca z konsultantami z Broker4u.eu to dla każdego klienta, zarówno pracującego, jak i tymczasowo bezrobotnego, szansa na zapewnienie sobie bezpieczeństwa zdrowotnego. Brokerzy dołożą wszelkich starań, aby ubezpieczenie zostało jak najlepiej dostosowane do aktualnej sytuacji życiowej klienta.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie