Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Ubezpieczenie zdrowotne Olsztyn

Dobrze pojmowana troska o zdrowie to nie tylko bieżące zabiegi medyczne, czy czynności pielęgnacyjne, ale także pewność, że w razie nagłego stanu chorobowego, czy wypadku, będziemy mogli uzyskać szybką i profesjonalną pomoc. Broker4u.eu oferuje w tym zakresie solidne wsparcie. Zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowym w całej Polsce, w związku z czym pomożemy przy wyborze ubezpieczenia zdrowotnego również mieszkańcom Olsztyna.

Wyślij wniosek

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Co mamy do zaoferowania?

Pragniemy zaoferować Państwu profesjonalne wsparcie zarówno w dziedzinie prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Mamy na uwadze przede wszystkim dobro Klienta, dlatego zależy nam na tym, aby wszystkie świadczenia zdrowotne, z których będzie korzystał zapewniały mu swobodny dostęp do opieki szpitalnej i porad lekarskich, a także pokrycie związanych z tym kosztów.

Zdajemy sobie również sprawę z tego, że leki niezbędne w poszczególnych przypadkach chorobowych często odstraszają swoją ceną, i dlatego dokładamy wszelkich starań, aby możliwie najbardziej odciążyć Naszego Klienta pod względem finansowym.

Za naszym pośrednictwem możliwy jest zakup ubezpieczenia:

 • Bezpłatna usługa
 • Niezależność od towarzystw ubezpieczeniowych
 • Kompleksowość działań
Zysk dla Klienta

Nasze działanie jest w pełni samodzielne, a więc nie podpisujemy żadnym umów z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Myślimy przede wszystkim o zysku naszego Klienta, i to zarówno w odniesieniu do cennika interesujących go ofert ubezpieczeniowych, jak i do czasu, jakim on sam dysponuje. Jak wiadomo, oszczędność tego ostatniego jest w dzisiejszych czasach niezmiernie ważna. Po wyszukaniu najbardziej odpowiedniego pakietu ubezpieczeniowego przechodzimy do etapu formalności, które można u nas, od początku do końca, załatwić przez Internet lub telefonicznie. Z każdym dodatkowym pytaniem można się do nas zwrócić drogą online lub telefonicznie.

Obustronne korzyści

Ostateczna decyzja w sprawie zakupu ubezpieczenia zdrowotnego zawsze należy do Klienta. Jest to jego indywidualny wybór, który Broker4u.eu chce i potrafi wspierać. W efekcie, my mamy satysfakcję z dobrze wykonanego zadania, zaś klient otrzymuje dobrą polisę, w której koszt idzie w parze z wysoką jakością gwarantującą wypłatę odszkodowania w najszerszym możliwym zakresie.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie