Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Ubezpieczenie zdrowotne Lublin

Broker4u.eu jest niezależnym pośrednikiem ubezpieczeniowym, który działa na terenie całej Polski, a więc również w Lublinie. Naszym priorytetem jest udzielanie profesjonalnych usług, dzięki którym nasz Klient zyskuje pewność zakupu właściwego ubezpieczenia zdrowotnego. Wiemy, że dobra kondycja zdrowotna jest podstawą sprawnego funkcjonowania w życiu, dlatego też zależy nam, aby nasi Klienci troszczyli się o tę sprawę w dobrym czasie, tak by uniknąć niepotrzebnych komplikacji i kosztów.

Wyślij wniosek

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Inwestycja w przyszłość

Przemyślane korzystanie ze świadczeń zdrowotnych to szansa na zapewnienie sobie bezpiecznej przyszłości. W sposób szczególny odnosi się to do nagłych sytuacji zdrowotnych, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć z odpowiednim wyprzedzeniem. Eksperci z branży ubezpieczeniowej zalecają zakup prywatnego pakietu ubezpieczeniowego. W odróżnieniu od ubezpieczenia dobrowolnego, zapewnia ono w pełni indywidualną opiekę szpitalną, a także możliwość natychmiastowego wykonania badań lekarskich.

 • Bezpłatna usługa
 • Niezależność od towarzystw ubezpieczeniowych
 • Kompleksowość działań
Człowiek ponad ceną

Prywatne pakiety medyczne wcale nie muszą oznaczać kolosalnej ceny polisy. Klienci, którzy korzystają z naszych usług wiedzą o tym najlepiej. Potrafimy kompleksowo patrzeć na kwestię ubezpieczenia medycznego, dlatego troszczymy się o znalezienie najlepszego pakietu:

Pomoc zawsze na czas

Eksperci z Broker4u.eu są dla Państwa dostępni online, udzielając fachowych i praktycznych porad. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak uciążliwe i czasochłonne potrafią być czynności związane z formalnościami, dlatego u nas mogą je Państwo załatwić przez Internet. Nasze działania przebiegają w sposób jasny i konsekwentny oraz z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa. Nie pomijamy żadnych szczegółów w cenniku wyszukanej dla Państwa oferty. Służymy również dodatkową pomocą w razie wypadku, czy choroby.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie