Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Ubezpieczenie zdrowotne Łódź

Zakup polisy ubezpieczeniowej to niezbędny krok, jeśli zależy nam na zapewnieniu właściwej opieki medycznej sobie oraz członkom swojej rodziny. Dzięki świadczeniom zdrowotnym możemy liczyć na opiekę szpitalną, rehabilitację, czy poradę lekarską.

Wyślij wniosek

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Jak wybrać odpowiedni pakiet ubezpieczeniowy?

Osoby, które chcą mieć pewność, że w razie nagłego wypadku, czy stanu chorobowego otrzymają natychmiastowy dostęp do fachowej pomocy medycznej, powinny rozważyć zakup prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Nie tylko oszczędzamy w ten sposób cenny czas, ale też możemy liczyć na dodatkowe usługi, które zawierają się w cenie danego pakietu medycznego. W Polsce nie brakuje też osób decydujących się na dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne. Broker4u.eu skutecznie pomaga zarówno jednej, jak i drugiej grupie Klientów, ponieważ do każdej z nich podchodzi w sposób indywidualny. Nasi niezależni brokerzy specjalizują się w wyszukiwaniu ofert ubezpieczeniowych wyróżniających się pod względem atrakcyjnego cennika, a także stałej wysokości składki.

 • Bezpłatna usługa
 • Niezależność od towarzystw ubezpieczeniowych
 • Kompleksowość działań
Dla kogo ubezpieczenie zdrowotne?

Wiemy jak znaleźć w Łodzi najlepsze ubezpieczenie zdrowotne:

Dzięki naszemu wsparciu Klienci podejmują samodzielne i przemyślane decyzje, a także minimalizują ryzyko związane z nieprzewidzianymi kosztami. Wiemy, co zrobić, aby wysoka jakość szła w parze z dobrą ceną.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie