Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Ubezpieczenie zdrowotne Częstochowa

Mieszkańcy Częstochowy, podobnie jak większość ludzi w Polsce i na świecie, uważają dobre zdrowie za jedną z najważniejszych wartości w życiu. W zupełności zgadzamy się z takim podejściem, a jednocześnie jako doświadczeni brokerzy dostrzegamy jak wielką rolę odgrywa w tym przypadku posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego. Broker4u.eu szczególną uwagę poświęca tematyce dodatkowej świadczeń zdrowotnych, zwłaszcza w ich prywatnie odmianie, która zapewnia Klientowi szybką i kompleksową pomoc lekarską, a także indywidualne podjeście.

 

Wypełnij wniosek

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Zdrowie dla każdego

Nasi niezależni konsultanci dokładają wszelkich starań, aby znaleźć najlepsze dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne dla wszystkich mieszkańców Częstochowy. Są wśród nich:

 • całe rodziny, bo rodzina jest kompletna i w pełni szczęśliwa tylko wtedy, kiedy wszyscy jej członkowie cieszą się dobrym zdrowiem, a w razie choroby mają się do kogo zwrócić po fachową pomoc,
 • dzieci, które są nadzieją na przyszłość, jednak aby mogły osiągać sukcesy i podbijać świat potrzebują odpowiednich warunków do rozwoju, zwłaszcza w odniesieniu do ich kondycji zdrowotnej,
 • studenci, ponieważ młodych i silnych ludzi także dopadają różnego rodzaju choroby, a wtedy odpowiedni pakiet ubezpieczenia zdrowotnego może się okazać bardzo pomocny.
 • Bezpłatna usługa
 • Niezależność od towarzystw ubezpieczeniowych
 • Kompleksowość działań
Niezależny broker w Częstochowie

Działamy samodzielnie i wyłącznie w interesie Klienta, dzięki czemu możemy zaoferować fachową pomoc w negocjowaniu warunków ubezpieczenia medycznego. Dbamy także o to, by zakupiona polisa obejmowała zarówno podstawowe, jak i dodatkowe usługi, umożliwiające tak pobyt szpitalny, jak i zwrot kosztów za leki potrzebne do zwalczania poszczególnych stanów chorobowych. Dodatkowe ubezpieczenie to dobrowolny wybór, jednak wiemy, że mieszkańcy Częstochowy odpowiedzialnie i świadomie podchodzą do kwestii zdrowia, i z pewnością rozważą zakup dodatkowego pakietu. Z nami opłaca się to tym bardziej, ponieważ jesteśmy specjalistami w wyszukiwaniu ofert łączących w sobie wysoką jakość i rozsądną cenę.

Bezpieczeństwo i wygoda

Współpraca z brokerem ubezpieczeniowym to nie tylko gwarancja przyszłego bezpieczeństwa zdrowotnego, ale także duża wygoda, ponieważ u nas wszystkie formalności można załatwić przez Internet, a także w każdej chwili skontaktować się z nami online.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie