Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Ubezpieczenie zdrowotne Bytom

Na czym polega właściwa troska i dbałość o zdrowie? Jak zabezpieczyć się przed różnymi chorobami? Mieszkańcy Bytomia mogą powiedzieć, że ważna jest w tym przypadku zbilansowana dieta, aktywność fizyczna czy regularny sen. Każdy z nich będzie miał oczywiście rację, jednak jako doświadczeni brokerzy pragniemy podkreślić znaczenie profesjonalnej opieki medycznej. Najlepszym rozwiązaniem jest w tym przypadku zakup dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, które gwarantuje natychmiastową pomoc medyczną, pobyt szpitalny czy indywidualne konsultacje dotyczące leczenia konkretnych stanów chorobowych.

Wypełnij wniosek

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
O czyje zdrowie troszczą się brokerzy?

Faktem jest, że w sytuacji choroby odpowiednie żywienie, ruch i sen to nie wszystko. Podstawowa opieka zdrowotna to również za mało, zwłaszcza, że zwykle wymaga ona długiego i żmudnego wyczekiwania w kolejkach do lekarza. Z pewnością wiedzą o tym mieszkańcy Bytomia. To właśnie z myślą o nich wciąż doskonalimy naszą wiedzę i poszerzamy doświadczenie w zakresie skutecznego doradztwa ubezpieczeniowego.  Na dzień dzisiejszy specjalizujemy się w wyszukiwaniu wysokiej jakości dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych, które są dostępne w korzystnej cenie. Dobierzemy optymalne i dostosowane do potrzeb ubezpieczenie:

Z chęcią wesprzemy wszystkie osoby z Bytomia, którym zależy na tym, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo zdrowotne sobie oraz swoim najbliższym. Działamy wyłącznie w interesie klienta, a tym samym dokładamy wszelkich starań, aby zakupiona przez niego polisa ubezpieczeniowa w najwyższym stopniu spełniała jego oczekiwania i potrzeby w zakresie ochrony zdrowia.

Komfort klienta

Zachęcamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Bytomia. Jesteśmy dostępni zarówno online, jak i telefonicznie. Współpraca z nami odbywa się na jasnych zasadach, a także gwarantuje komfort wynikający z możliwości załatwienia formalności przez Internet.

 • Bezpłatna usługa
 • Niezależność od towarzystw ubezpieczeniowych
 • Kompleksowość działań

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie