Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Ubezpieczenie zdrowotne Białystok

Broker4u.eu zapewnia mieszkańcom Białegostoku skuteczną pomoc podczas poszukiwania najlepszego ubezpieczenia medycznego. Zdrowie jest wartością nadrzędną, o czym powszechnie wiadomo, jednak nie brakuje osób, które uświadamiają to sobie dopiero w chwili pojawienia się poważniejszego stanu chorobowego. W takich chwilach bardzo istotne jest posiadanie pakietu odpowiednich świadczeń zdrowotnych.

Wyślij wniosek

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Pakiety ubezpieczeniowe

Na rynku ubezpieczeń zdrowotnych występują zarówno polisy związane z prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym, jak i te, które wchodzą w skład ubezpieczenia o charakterze dobrowolnym. Zakup tej pierwszej oszczędza nasz czas, zapewniając błyskawiczny dostęp do profesjonalnej opieki szpitalnej, a także stwarzając możliwość skorzystania z indywidualnej porady lekarskiej.

Oferujemy mieszkańcom Białegostoku kompleksowe wsparcie, w tym w zakresie następujących ubezpieczeń:

 • Bezpłatna usługa
 • Niezależność od towarzystw ubezpieczeniowych
 • Kompleksowość działań
Zdrowie pod kontrolą

W Polsce wciąż niewiele jest brokerów ubezpieczeniowych, których działalność w pełni podąża za intensywnym rozwojem technologicznym. My stanowimy wyjątek, ponieważ wszystkie formalności można u nas załatwić przez Internet. Wszelkie dodatkowe informacje przekazujemy drogą online, co sprawia, że Klient może szybko i bez wychodzenia z domu uzyskać rzetelną wiedzę na przykład na temat wysokości danej składki. To duży komfort, ale też okazja do samodzielnego działania. Innymi słowy, Klient zyskuje poczucie, że ma kontrolę nad własnymi działaniami, a w razie wątpliwości może zasięgnąć porady ekspertów.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie