Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Wrocław

Broker4u.eu jest profesjonalnym pośrednikiem nieruchomości, który prężnie działa w całej Polsce, a więc również we Wrocławiu. Wspieramy wszystkie osoby, które rozsądnie myślą o swojej przyszłości. Działamy tylko w interesie naszego Klienta, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo jego, a także jego bliskich.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Kim jest, a kim nie jest broker ubezpieczeniowy?

Broker ubezpieczeniowy to specjalista, człowiek działający niezależnie od agenta ubezpieczeniowego. Nie ma on też nic wspólnego z pracownikiem ubezpieczyciela. Broker jest adwokatem swojego Klienta: to jest jego główna rola i zadanie.

Skala wsparcia

Naszym Klientom z Wrocławia zapewniamy reprezentację wobec wszystkich działających w Polsce towarzystw ubezpieczeniowych. Z nami o wiele łatwiej odnaleźć się w poszczególnych ofertach ubezpieczeniowych, takich jak:

 • prywatne ubezpieczenie zdrowotne, które jest nieocenione w trudnych sytuacjach, takich jak wypadek podczas pracy, czy nagłe, ogólne pogorszenie kondycji zdrowotnej,
 • ubezpieczenie nieruchomości, obejmujące swym zakresem zarówno ubezpieczenie domu i mieszkania, jak i budynki gospodarcze. Zabezpieczona nieruchomość to spokojniejszy sen,
 • ubezpieczenie samochodu, niezbędne, jeśli cenimy sobie bezpieczeństwo na drodze.
Ubezpieczenie samochodu OC i AC

Ubezpieczenie OC, czyli obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiada szerszy zakres obowiązywania niż ubezpieczenie AC, które jest dobrowolne i odnosi się tylko do pojazdów mechanicznych. Jeśli jednak myślimy perspektywicznie, warto ponieść na początku większy koszt, decydując się na zakup zarówno OC, jak i AC.

Nowoczesny broker

Wyznajemy zasadę całościowego patrzenia na ubezpieczenie, dlatego nie rozpatrujemy usługi ubezpieczeniowej wyłączenie z perspektywy polisy. Dbamy o to, aby ubezpieczenia wybierane przez mieszkańców Wrocława prezentowały nie tylko wysoką jakość, ale także wyróżniały się pod względem atrakcyjnej ceny oraz warunków gwarantujących w najszerszym możliwym zakresie wypłatę odszkodowania. Współpraca z Broker4u.eu to także obietnica oszczędności czasu, ponieważ kwestie formalne załatwia się u nas przez Internet. W razie pytań, jesteśmy też dostępni online, dzięki czemu Klient nie musi nawet opuszczać swojego domu.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie