Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Warszawa

Broker4u.eu jest portalem, której głównym zadaniem jest świadczenie profesjonalnych usług w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego. Występuje ona w roli adwokata swojego Klienta, w związku z czym cała jej uwaga skupia się na Kliencie zainteresowanym zabezpieczeniem swojej przyszłości.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Stawiamy na niezależność

Działamy niezależnie od ubezpieczycieli. W praktyce oznacza to, że nie podpisujemy z nimi żadnych umów. Broker ubezpieczeniowy jest więc stanowiskiem całkowicie odrębnym od agenta ubezpieczeniowego, czy pracownika ubezpieczyciela.

Szeroki zakres wsparcia

Broker4u.eu reprezentuje Klienta wobec różnych towarzystw ubezpieczeniowych, jakie występują w Polsce. Mieszkańcom Warszawy oferujemy rzetelną wiedzę i gruntowne rozeznanie w ofercie następujących rodzajów ubezpieczeń:

OC i AC dla samochodu

W tym miejscu warto rozszerzyć wątek ubezpieczenia samochodu. Jako profesjonalny pośrednik ubezpieczeniowy, Broker4u.eu dla klientów z Warszawy oferuje wsparcie przy zakupie ubezpieczenia OC oraz AC. Pierwsze z nich stanowi obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które powinno zostać wykupione nie później niż 30 dni od momentu zakupu auta (i nie tylko auta). Ubezpieczenie AC jest nieobowiązkowe i wypłacane w razie wypadków, które wydarzyły się z winy osoby ubezpieczonej. Pomimo faktu, że każde z tych ubezpieczeń jest płatne, poniesiony na początku koszt z pewnością przyczyni się do przyszłych oszczędności.

Mamy przewagę

Naszym atutem jest to, że nie skupiamy się tylko na polisach, ale potrafimy całościowo patrzeć na ubezpieczenia łącznie z etapem tzw. likwidacji szkody. Pakiety ubezpieczeniowe, które wybiorą Państwo dzięki skorzystaniu z naszego wsparcia to nie tylko bezpieczeństwo, ale także rozsądna cena składki. Wszelkie formalności załatwiamy online, dzięki czemu usługobiorcy z Warszawy nie mają powodu, by opuszczać zacisze własnego domu, skoro wszystko mogą zrobić przez Internet.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie