Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Tychy

Pod pojęciem bezpieczeństwa można rozumieć wiele rzeczy. W praktyce najlepszym sposobem na jego zachowanie wydaje się być umiejętność kompleksowego spojrzenia na to zagadnienie. Chodzi o to, by uwzględnić zarówno kwestie zdrowotne, związane z zabezpieczeniem domu, jak i te dotyczące bezpiecznego ruchu drogowego. Jako doświadczony i profesjonalny zespół konsultantów, Broker4u.eu zachęca mieszkańców Tychów do zakupu pakietu ubezpieczeń m.in. ubezpieczenie mieszkania, domu, samochodu oraz zdrowotne, które obejmą wszystkie wspomniane dziedziny życia. W tym miejscu może się jednak pojawić pytanie, gdzie szukać najlepszych ofert ubezpieczeniowych.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Indywidualna opieka medyczna

Broker4u.eu powstał po to, by wspierać ludzi, w tym również mieszkających w Tychach, w procesie wyboru i zakupu najlepszego ubezpieczenia na przyszłość. Konsultanci z Broker4u.eu pomogą Państwu znaleźć takie ubezpieczenie zdrowotne, która zapewni zarówno szybki dostęp do zabiegów lekarskich, opieki szpitalnej, jak i do dodatkowych usług rehabilitacyjnych zawartych w cenie składki.

Ubezpieczenie fundamentem budynku

Współpraca z Broker4u.eu to optymalne ubezpieczenie domu, budynku gospodarczego oraz mieszkania, a tym samym pewny dach nad głową. Doświadczeni brokerzy zadbają o bezpieczeństwo każdej nieruchomości w Tychach.

Bezpieczne auto

Bezpieczeństwo podczas podróżowania samochodem to podstawa, ale też wyzwanie, ponieważ nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć, co wydarzy się na drodze. Z tego powodu dobrze mieć ubezpieczenie samochodu, tak by w ramach polisy mieć także dostęp do ubezpieczenia OC i AC. Gdzie szukać go w Tychach? Broker4u.eu udzieli rzetelnych informacji na ten temat.

Dogodne warunki

Kontakt z Broker4u.eu stwarza mieszkańcom Tychów dostęp do takich korzyści jak:

 • uporanie się z formalnościami przez Internet,
 • atrakcyjny cennik i jasne zasady współpracy,
 • nieodpłatna pomoc w nagłych sytuacjach.

Broker4u.eu czeka na Państwa pytania i opinie. Konsultanci są przez cały czas dostępni online lub telefonicznie.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie