Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Szczecin

Broker4u.eu to firma zajmująca się niezależnym pośrednictwem ubezpieczeniowym łącznie z doradztwem prawnym, której nadrzędnym celem jest działanie w interesie Klienta. Wiemy, że troszczy się on o bezpieczną przyszłość, dlatego poświęcamy Mu całą naszą uwagę oraz udzielamy rzetelnego wsparcia. Jesteśmy kompetentnym i bezpiecznym „pomostem” pomiędzy Klientem, a towarzystwem ubezpieczeniowym.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Komfort niezależności

Nasza firma nie działa w porozumieniu z ubezpieczycielami, a tym samym, nie zawiera z nimi umów. Warto więc podkreślić, że broker ubezpieczeniowy to zupełnie ktoś inny niż agent ubezpieczeniowy lub pracownik ubezpieczyciela.

Wiemy, co jest ważne

Jesteśmy przedstawicielami naszego Klienta przed działającymi w Polsce towarzystwami ubezpieczeniowymi. Mieszkańcy Szczecina mogą liczyć na naszą wiedzę oraz doświadczenie. Specjalizujemy się w takich dziedzinach branży ubezpieczeniowej, jak:

OC, czy AC? A może jedno i drugie?

Podczas analizy różnych ofert ubezpieczeniowych nie sposób pominąć obowiązkowego ubezpieczenia OC. Przy ubezpieczaniu auta bardzo często występuje ono w pakiecie z tzw. assistance, które w razie wypadku obejmuje dodatkowe świadczenia, w tym na przykład darmowe holowanie pojazdu. Ubezpieczenie AC jest natomiast dobrowolne i dotyczy tylko pojazdów mechanicznych, niemniej jednak warto uwzględnić je w swojej polisie ubezpieczeniowej. Oszczędzi nam ono niepotrzebnych stresów wynikających z uszkodzenia, czy kradzieży auta. Taka przezorność to także szansa uniknięcia dodatkowego kosztu.

Dlaczego Broker4u.eu?

Nie koncentrujemy naszej uwagi jedynie na polisach, traktujemy raczej usługę ubezpieczeniową jako złożoną całość. Mieszkańcom Szczecina pomagamy odnaleźć te oferty, które charakteryzują się korzystną ceną, a jednocześnie prezentują odpowiednią jakość. Docieramy do istotnych szczegółów danej oferty ubezpieczeniowej, takich jak wysokość składki, czy cennik dodatkowych usług. Z Naszymi klientami ze Szczecina współpracujemy drogą online, ponieważ wiemy, że przez Internet można dzisiaj szybko i bezpiecznie załatwić wiele formalności.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie