Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Rybnik

Konsultanci z Broker4u.eu skutecznie pomagają klientom przy wyborze najlepszego ubezpieczenia. Ich bogate doświadczenie sprawia, że docierają zarówno do najlepszych ofert dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych, ubezpieczeń nieruchomości, jak i ubezpieczeń samochodów. Jak przystało na specjalistów, dobrze wiedzą co kryje się pod pojęciem optymalnego ubezpieczenia i chcą podzielić się tą wiedzą z mieszkańcami Rybnika. Broker4u.eu działa zawsze w interesie klienta, podchodząc do niego indywidualnie, a jednocześnie kompleksowo.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Dodatkowa inwestycja w zdrowie

Broker4u.eu stawia sobie za cel rozpowszechnienie w Rybniku dostępu do profesjonalnych świadczeń zdrowotnych. Ubezpieczenie zdrowotne zapewniaja fachową pomoc lekarską, opiekę szpitalną czy pakiet dodatkowych usług z zakresu rehabilitacji. Postawa brokerów sprawia, że klienci mogą być spokojni między innymi o takie sprawy jak:

 • indywidualne negocjacje z ubezpieczycielem,
 • wsparcie przy korzystaniu z polisy,
 • udzielanie bezpłatnej pomocy przy szkodzie,
 • ubezpieczenie zdrowotne dostosowane do potrzeb dziecka, studenta i całej rodziny.
Bezpieczny budynek

Konsultanci z Broker4u.eu wiedzą gdzie szukać korzystnych pakietów ubezpieczeniowych takich jak ubezpieczenie domu czy mieszkania w Rybniku. Cechuje ich to, że nie skupiają się tylko na sprzedaży polis. W swoich działaniach koncentrują się przede wszystkim na zapewnieniu skutecznej ochrony dla własności klienta.

Ubezpieczenie samochodu to pewność na drodze

Mając na względzie bezpieczeństwo mieszkańców Rybnika, Broker4u.eu pomaga im dobrać takie ubezpieczenie samochodu, które będzie wyposażone zarówno w OC, jak i AC. Brokerzy to nie tylko profesjonaliści, ale także realiści, którzy zdają sobie sprawę z tego, że kierowca nie zawsze jest w stanie przewidzieć, co wydarzy się na drodze.

Broker na miarę współczesności

Broker4u.eu rozwija się na wielu płaszczyznach, między innymi w zakresie wykorzystania nowych technologii. Przekłada się to na korzyści dla klienta, który zyskuje możliwość załatwienia formalności online i skontaktowania się z konsultantem przez Internet.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie