Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Ruda Śląska

Zachęcamy mieszkańców całej Polski, w tym także pochodzących z Rudy Śląskiej, do skorzystania z profesjonalnych usług Broker4u.eu. Tworzymy zespół wykwalifikowanych brokerów ubezpieczeniowych, którzy swoją pracę wykonują z pasją, zaangażowaniem i w oparciu o rzetelną wiedzę. Oferujemy kompleksowe doradztwo ubezpieczeniowe w dziedzinie dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych, nieruchomości i samochodu.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
W trosce o bezpieczeństwo zdrowotne

Konsultanci z Broker4u.eu dokładają starań, by zapewnić klientom z Rudy Śląskiej możliwość dostępu do najlepszych ofert dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Nasi brokerzy wiedzą czym jest wysoka jakość, a w dodatku potrafią ją połączyć z korzystną ceną. Uwzględniają ponadto indywidualne preferencje klienta, dzięki czemu zyskuje on spersonalizowaną ofertę na ubezpieczenie zdrowotne. Współpraca z Broker4u.eu pozwala mieszkańcom Rudy Śląskiej uzyskać takie korzyści jak:

 • dostęp do profesjonalnych usług medycznych bez kolejki,
 • praktyczna pomoc w razie jakichkolwiek trudności w korzystaniu z wybranej polisy,
 • gwarancja opieki zdrowotnej dla każdego, zarówno dla dziecka, studenta, jak i dla całej rodziny.
Pewna nieruchomość

Decyzja dotycząca zakupu najlepszego pakietu ubezpieczeniowego wymaga gruntownego przemyślenia. Dużym ułatwieniem może się w tym przypadku okazać profesjonalna porada konsultanta z Broker4u.eu, który pomoże szybko dotrzeć do najkorzystniejszych ofert takich jak: ubezpieczenie domu, budynku gospodarczego przeznaczonego na przykład na działalność rolną, jak i ubezpieczenie mieszkania. W Rudzie Śląskiej z pewnością nie brakuje budynków, które są warte tego, by objąć je należytą ochroną. W każdym przypadku priorytetem jest spokój i bezpieczeństwo ludzi, dla których są one domem.

Kłopoty z samochodem? Nie, jeśli jest ubezpieczony

W Rudzie Śląskiej przeważa ruch samochodowy. Każdego dnia drogami tego miasta poruszają się setki, jeśli nie tysiące, samochodów. Ważne jest więc, by każdy kierowca zatroszczył się o zapewnienie sobie bezpieczeństwa, w tym możliwości uzyskania pomocy, podczas podróży. Broker4u.eu specjalizuje się w skutecznym ubezpieczaniu samochodów, szczególny nacisk kładąc na to, by ubezpieczenie samochodu zawierało OC, jak i AC.

Dlaczego warto zaufać brokerowi?

Broker4u.eu to gwarancja kompleksowej, rzetelnej usługi w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego, ale także dodatkowe ułatwienia dla klienta, takie jak:

 • oszczędność czasu, dzięki możliwości załatwienia formalności przez Internet,
 • sprawna komunikacja z konsultantami, zarówno telefonicznie, jak i online,
 • nieodpłatna pomoc w razie nagłego wypadku,
 • otrzymywanie przypomnień o płatności składki,
 • oszczędność pieniędzy wynikająca z atrakcyjnych cen.

Zachęcamy do współpracy wszystkich mieszkańców Rudy Śląskiej, którzy odpowiedzialnie i racjonalnie myślą o swojej przyszłości.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie