Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Poznań

Współpraca z Broker4u.eu oznacza możliwość uzyskania wsparcia ze strony doświadczonego brokera ubezpieczeniowego lub prawnika. Specjalista ten działa niezależnie, a więc nie podpisuje umów z pracownikiem ubezpieczyciela, czy też z agentem ubezpieczeniowym. Nadrzędnym celem brokera jest działanie na rzecz dobra Klienta i w jego interesie.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Co warto zabezpieczyć?

Broker4u.eu tworzony jest przez zespół ekspertów – brokerów i prawników, którzy są nastawieni na skuteczną współpracę. Dzięki ich pomocy, Kienci z Poznania mogą zgłębić tajniki ubezpieczeń, do których o wiele trudniej byłoby im dotrzeć na własną rękę. Mieszkańcy Poznania mogą liczyć na wsparcie zwłaszcza w takich kwestiach jak:

 • ubezpieczenie zdrowotne, którego wykupienie jest zasadniczym krokiem w stronę skutecznego zabezpieczenia przyszłości. Choroby, czy nagłe wypadki zdarzają się przecież każdego dnia, dlatego warto być przygotowanym na takie okoliczności,
 • ubezpieczenie nieruchomości, w skład którego wchodzi: ubezpieczenie domu i mieszkania, a także budynku gospodarczego,
 • ubezpieczenie samochodu, które obejmują wszystkie pojazdy mechaniczne, w tym między innymi pojazdy osobowe, motocykle, czy auta zabytkowe.
Bezpiecznie na drodze: OC i AC

Liczne oferty ubezpieczeniowe dotyczą pakietów zaopatrzonych w ubezpieczenie OC oraz ubezpieczenie AC. To pierwsze jest obowiązkowe, z kolei drugie ma charakter dobrowolny. Niemniej, warto wejść w posiadanie każdego z nich. Dobrze wiemy, jak rozpoznać wartościowe ubezpieczenie samochodu. Zwracamy uwagę zarówno na jakość polisy, jak i na cenę. Usługobiorcy z Poznania, którzy obdarzą nas zaufaniem, pozbędą się ryzyka dodatkowych kosztów..

Działamy online

Współczesność wymaga od ludzi efektywnego zarządzania własnym czasem. Mamy ten fakt na uwadze, i dlatego stwarzamy naszym Klientom z Poznania możliwość załatwienia spraw formalnych drogą online. Współpraca przez Internet zapewni Państwu szybki dostęp do szczegółowych informacji, takich jak cennik, czy wysokość składki danego ubezpieczenia.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie