Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Olsztyn

Nieoczekiwane i niepożądane wydarzenia, takie jak wypadki na drodze, czy poważne zachorowania, zdarzają się co dzień zarówno w Olsztynie, jak i w innych miastach w Polsce. Wykupienie właściwego ubezpieczenia jest w tej sytuacji niezbędne. Jeśli jednak zależy nam na poważnym potraktowaniu tego tematu, warto zasięgnąć wsparcia ze strony kompetentnego i niezależnego brokera ubezpieczeniowego, a takiego najlepiej szukać w broker4u.eu.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Różnorodna oferta ubezpieczeniowa

Nasza firma tworzona jest przez wyszkolonych i doświadczonych ludzi, którzy są niezależni w swoich działaniach. Trzeba pamiętać, że broker to ktoś inny niż pracownik ubezpieczyciela, czy agent ubezpieczeniowy. Broker4u.eu udziela fachowej pomocy w takich kwestiach jak:

 • ubezpieczenie zdrowotne, mające charakter ubezpieczenia prywatnego, zapewniającego zwrot kosztu wynikającego z korzystania z profesjonalnej opieki medycznej, niezbędnej w przypadku poważniejszych chorób, czy wypadków,
 • ubezpieczenie nieruchomości, które obejmuje zarówno ubezpieczenie domu, mieszkania, czy budynku gospodarczego,
 • ubezpieczenie samochodu, w tym zarówno pojazdu osobowego, jak i innych pojazdów mechanicznych, takich jak auta wyścigowe, pojazdy zabytkowe, czy przyczepy kempingowe.
Ubezpieczenie OC vs ubezpieczenie AC

Wiele towarzystw ubezpieczeniowych posiada w swej ofercie pakiety uwzględniające OC, czyli obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, a także ubezpieczenie AC, które jest dobrowolne. Jako specjaliści potrafimy trafnie rozpoznać jakościowe ubezpieczenie samochodu. Nie pomijamy przy tym kwestii jej ceny, ponieważ zależy nam, aby nasz Klient nie miał wrażenia, że niepotrzebnie ponosi dodatkowy koszt.

Czas i technologia - w to inwestujemy!

Naszą ambicją jest podążanie za rozwojem technologicznym i z tego powodu dokładamy starań, aby nasz Klient mógł uporać się ze wszystkimi formalnościami przez Internet. Osoby z Olsztyna, które są zainteresowane szczegółami danej oferty ubezpieczeniowej, na przykład jej cennikiem u wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych, albo wysokością konkretnej składki, mogą uzyskać wyczerpujące informacje online.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie