Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Lublin

Jeśli szukacie Państwo profesjonalnej usługi w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Broker4u.eu. Nasze działania skierowane są przede wszystkim do mieszkańców Lublina, dla których bezpieczna przyszłość stanowi jedną z podstawowych wartości życiowych.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Niepodległość ubezpieczeniowa

Jesteśmy niezależni, co oznacza, że nie działamy we współpracy z żadnym agentem ubezpieczeniowym oraz nie jesteśmy pracownikami żadnego towarzystwa ubezpieczeniowego. Naszej aktywności nie należy również mylić z tym, co należy do obowiązków pracownika ubezpieczyciela. Nasz broker ubezpieczeniowy to człowiek, który sam siebie określa mianem adwokata Klienta.

Własne bezpieczeństwo warto powierzyć profesjonalistom!

Usługi Broker4u.eu zapewniają Klientowi przedstawicielstwo przed wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi, jakie można spotkać w Polsce. Działamy w wielu miastach, w tym także w Lublinie. Oferujemy wsparcie w zakresach takich jak:

 • ubezpieczenie zdrowotne, związanego z pokryciem kosztów leczenia wynikających z choroby, czy też z innego, niefortunnego wydarzenia życiowego. Zakup ubezpieczenia zdrowotnego to inwestycja w to, co najważniejsze, czyli w zdrowie
 • ubezpieczenie nieruchomości, czyli ubezpieczenie domu, mieszkania, bądź budynku gospodarczego. W końcu, bezpieczna baza to podstawa!
 • ubezpieczenie samochodu, zawierające także polisę z ubezpieczeniem OC i/lub AC. Najlepiej wykupić każde z nich i dzięki temu podróżować bez stresu.
Benefity dla Klientów z Lublina

U nas próżno doszukiwać się kruczków prawnych. Po prostu ich tu nie ma. Cenimy sobie efektywną współpracę, która bazuje na wzajemnym zaufaniu. Szanujemy też Państwa czas, i dlatego podajemy wyczerpujące informacje, jak choćby szczegóły dotyczące cennika, drogą online. W każdej chwili można się z nami swobodnie kontaktować przez Internet.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie