Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Łódź

Broker4u.eu jest godnym zaufania portalem, która świadczy profesjonalne usługi z zakresu pośrednictwa ubezpieczeniowego. Naszą rolą jest skuteczne wspieranie Klienta w podjęciu odpowiedzialnej decyzji, jaką jest zakup odpowiedniego ubezpieczenia oraz wsparcia na etapie likwidacji szkody.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Priorytet niezależności

Całą naszą uwagę skupiamy na naszym Kliencie i to z nim jesteśmy w bezpośrednim kontakcie. Nie jesteśmy pracownikami ani agentami towarzystw ubezpieczeniowych. Broker ubezpieczeniowy działa więc niezależnie i samodzielnie oraz w taki sposób, aby chronić interesy Klienta.

Wsparcie na szeroką skalę

Dzięki Broker4u.eu Klient zyskuje przedstawicielstwo przed wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi działającymi w Polsce. Mieszkańcy Łodzi mogą polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu. Aktywnie działamy w takich obszarach jak:

 • prywatne ubezpieczenie zdrowotne, którego istotę możemy najlepiej docenić w sytuacji choroby, czy nagłego wypadku. Komfort uzyskania wsparcia w trudnej sytuacji wymaga jednak działania z pewnym wyprzedzeniem,
 • ubezpieczenie nieruchomości, w którym zawarte jest ubezpieczenie mieszkania, domu, a także budynku gospodarczego. Jego posiadanie to szansa na spokojniejszy sen,
 • ubezpieczenie samochodu, konieczne, jeśli zależy nam na bezpiecznym poruszaniu się po polskich drogach.
Ubezpieczenie OC i AC dla pojazdów

Warto jeszcze nieco rozszerzyć wątek ubezpieczenia samochodu. Jako rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy, nasza firma zapewnia pomoc podczas zakupu ubezpieczenia OC oraz AC. Pierwsze z nich jest obowiązkowe i wymaga wykupienia w okresie do 30 dni od chwili nabycia pojazdu. Ubezpieczenie AC jest z kolei nieobowiązkowe i wypłacane wtedy, kiedy do wypadku dojdzie z winy ubezpieczonego. Każde z powyższych ubezpieczeń wiąże się z opłatami, ale w tym przypadku raz poniesiony koszt jest obietnicą przyszłych oszczędności.

To nas wyróżnia

Skupiamy się nie tylko na polisach, ale całościowo patrzymy na usługę ubezpieczeniową. Udzielamy nieodpłatnej pomocy na etapie likwidacji szkody. Pakiety ubezpieczeniowe zakupione dzięki naszemu wsparciu to gwarancja bezpieczeństwa, ale też korzystna cena składki. Z nami zyskują Państwo na czasie, ponieważ wszelkie formalności załatwia się online. Wszystko można więc zrobić przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie