Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Kraków

Nieprzewidziane i niefortunne wydarzenia, takie jak wypadki podczas pracy, czy kradzieże, przydarzają się ludziom codziennie, niezależnie od tego czy mieszkają oni w Polsce, czy w jakimś innym zakątku świata. To właśnie dlatego tak ważne jest aby dokonać dobrego wyboru w zakresie ubezpieczenia, czy to zdrowotnego, dotyczącego nieruchomości, czy też związanego z ubezpieczeniem auta.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Pewność na czas

To ważne, aby możliwie szybko znaleźć wiarygodne źródło informacji, tak by nie gubić się w ubezpieczeniowych zawiłościach. Mieszkańcy Krakowa znajdą to wszystko w Broker4u.eu, która stworzyła wygodną, wiarygodną i nowoczesną usługę pośrednictwa ubezpieczeniowego. Dzięki nam omijacie Państwo wszelkie prawne niejasności i ryzyko strat wynikających z zawyżonej ceny pakietu. W ofercie m.in. ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie domu.

Paleta możliwości

Nasza organizacja tworzona jest przez wykwalifikowanych brokerów ubezpieczeniowych, których działalność nie jest ograniczona zależnością od innych podmiotów. To ważne, aby nie mylić brokera z agentem ubezpieczeniowym, ponieważ ten pierwszy działa wyłącznie w interesie Klienta, a agent reprezentuje towarzystwo ubezpieczeniowe i jego interesy. Zgłaszając się do nas zyskujecie Państwo szansę na to, by z rozmysłem zadbać o ubezpieczenie zdrowotne, a także właściwie zadbać o ubezpieczenie mieszkania, domu, czy budynku gospodarczego. Nasze usługi kierowane są także do kierowców i/lub właścicieli pojazdów mechanicznych, którym zależy na tym, aby ich auta służyły im jak najdłużej i jak najlepiej.

Wyciągamy trafne wnioski

Tematyka ubezpieczeń wymaga nawiązania do pakietów uwzględniających obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC). Jego zakres jest regulowany przez ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym oraz Polskim Biurze Ubezpieczeń Komunikacyjnych. Ubezpieczenie AC jest za to dobrowolne, niemniej jednak, warto również je wykupić, po to by zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Pomimo faktu, że rynek ubezpieczeń jest obecnie bardzo różnorodny, nasza firma potrafi szybko i skutecznie docierać do tych polis, które rzeczywiście są godne uwagi dla mieszkańców Krakowa. Uważnie analizujemy takie aspekty oferty, jak na przykład jej cennik, czy wysokość składki. Dokładność, doświadczenie, a także otwartość na zmiany, pozwala nam dostarczyć mieszkancom Krakowa najlepsze ubezpieczenie samochodu.

Potęga technologii

Jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi technologiami, dlatego działamy w głównej mierze online. Dla Klientów z Krakowa to nie tylko oszczędność czasu, ale także wygoda załatwienia ważnych spraw przez Internet.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie