Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Koszalin

Konsultanci z Broker4u.eu posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych, ubezpieczeń nieruchomości, a także ubezpieczeń samochodów. Można ich scharakteryzować jako fachowców, którzy potrafią w klarowny sposób określić cechy dobrej polisy, a następnie sprawnie i z wyczuciem wyszukać takie oferty, które są zgodnie z założonym modelem optymalnego ubezpieczenia.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Broker - partner w drodze do bezpieczeństwa

Jest to dobra wiadomość dla osób odpowiedzialnie myślących o swojej przyszłości zdrowotnej, zarówno tych pochodzących z Koszalina, jak i z innych miast w Polsce. Współpraca z Broker4u.eu z pewnością ułatwi im proces poszukiwania dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, polisy stanowiącej zabezpieczenie dla nieruchomości czy pakietu, który zapewni pomoc w razie wypadku samochodowego.

Skuteczna ochrona tego, co najcenniejsze

Priorytetem Broker4u.eu jest zapewnienie mieszkańcom Koszalina swobodnego dostępu do prywatnych świadczeń zdrowotnych, które gwarantują indywidualną i terminową opiekę medyczną. Brokerzy dbają o to, by każdy klient z Koszalina mógł liczyć na:

 • reprezentację jego interesów przed ubezpieczycielami,
 • praktyczne wsparcie przy korzystaniu z polisy,
 • bezpłatną pomoc w razie szkody,
 • ubezpieczenie dostosowane do potrzeb: dziecka, studenta lub całej rodziny.
Pakiet dla mieszkania

Współpracując z Broker4u.eu zyskują Państwo pewność, że Wasze domy i mieszkania w Koszalinie objęte są należytą ochroną. Oferowane przez nas ubezpieczenia budynków zapewniają odpowiednie odszkodowanie na wypadek powodzi, pożaru czy innego trudnego wydarzenia.

Bezpiecznie za kierownicą

Zachęcamy mieszkańców Koszalina do tego, by poświęcili szczególną uwagę kwestii bezpieczeństwa swojego samochodu. Powinien być on objęty solidną polisą ubezpieczeniową, która obejmuje zarówno ubezpieczenie OC, jak i AC, a tym samym zapewnia skuteczną pomoc w razie wypadku czy usterki auta.

Broker radzi

Prywatne ubezpieczenie, czy to zdrowotne, dotyczące nieruchomości czy też auta, to dobrowolna decyzja każdego klienta. Brokerzy zachęcają jednak do tego, by postawić na bezpieczeństwo i rozwój, a tym samym wykupić sprawdzone ubezpieczenie, które zapewnia możliwość uporania się z formalnościami przez Internet. Gdzie szukać takich ofert na terenie Koszalina? Jak kupić dobry pakiet w dobrej cenie? To pytania do Broker4u.eu!

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie