Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Kołobrzeg

Broker4u.eu jest fachowcem w dziedzinie doradztwa ubezpieczeniowego, świadczącym profesjonalne wsparcie w procesie wyboru najlepszego ubezpieczenia. Konsultanci z Broker4u.są znani całej Polsce. Obszar ich działań obejmuje także Kołobrzeg. Brokerzy posiadają szeroką wiedzę w swojej dziedzinie, co pozwala im na udzielanie skutecznego wsparcia w wyborze dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, ubezpieczenia nieruchomości czy ubezpieczenia auta.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Prywatna opieka zdrowotna

Firma dba o to, by klienci z Kołobrzegu zyskali nieskrępowany dostęp do najlepszych świadczeń zdrowotnych. Nadrzędnym celem jest to, by spełniały one ich indywidualne potrzeby, dając jednocześnie możliwość podejmowania dobrowolnych decyzji w zakresie metod i miejsca leczenia. Broker4u.eu podejmuje kompleksowe działania mające na celu:

 • zapewnienie skutecznych negocjacji z ubezpieczycielami,
 • profesjonalną opiekę szpitalną,
 • zaawansowane badania lekarskie,
 • bezpłatne powiadomienie o terminie płatności składki.
Ubezpieczenie samochodu

Każdy kierowca, również ten z Kołobrzegu, narażony jest na ryzyko stłuczki, awarii czy innego potencjalnie niebezpiecznego wydarzenia. Ruch na drodze bywa nieprzewidywalny, wystarczy chwila nieuwagi i wypadek gotowy. Z tego względu warto zadbać o wybór solidnego ubezpieczenia samochodowego, takiego, które obejmie zarówno OC, jak i AC. Dodatkowych środków ostrożności nigdy za wiele.

Priorytet: wygoda i bezpieczeństwo klienta

Broker4u.eu w swojej codziennej pracy korzysta z możliwości stwarzanych przez nowoczesne technologie. Klienci z Kołobrzegu mogą dzięki temu załatwić wszelkie sprawy formalne przez Internet, a także w każdej chwili skonsultować się z brokerami online. Chcąc się skutecznie ubezpieczyć nie trzeba już dzisiaj czekać w kolejkach, nie trzeba nawet opuszczać własnego mieszkania. Wszystko za sprawą wysiłków i zaangażowania ze strony konsultantów z Broker4u.eu.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie