Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Katowice

Nieprzewidziane zdarzenia, takie jak wypadki przy pracy, czy straty mieszkaniowe, przytrafiają się nam niemal każdego dnia, i nie ma znaczenia, czy mieszkamy w Katowicach, czy w innym mieście w Polsce. Nic więc dziwnego, że wybór odpowiedniego ubezpieczenia wymaga dokładnego przemyślenia.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Zdrowie, mieszkanie, auto: pomożemy!

To istotne, aby możliwie szybko dotrzeć do znaczących informacji związanych z tą tematyką. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. ubezpiecznie mieszkania, domu a także budynków gospodarczych oraz ubezpieczenie domu. Niemniej ważne jest także ubezpieczenie samochodu. Pomożemy przy każdym z wymienionych przedsięwzięć. W dodatku, zrobimy to tak, by rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości, a także zagwarantować pakiet wyróżniający się pod względem atrakcyjnej ceny.

Broker to nie agent

Nasza firma składa się wyłącznie z profesjonalnych brokerów ubezpieczeniowych. W tym momencie warto podkreślić fakt, że rola brokera polega zupełnie na czymś innym niż rola agenta ubezpieczeniowego. Zespół broker4u działa więc całkowicie niezależnie, mając na celu przede wszystkim zysk swojego Klienta.

Wyciągamy trafne wnioski

Temat ubezpieczeń sprzyja nawiązaniu do ubezpieczenia OC, które należy rozumieć jako obowiązkowe ubezpieczenie samochodu. Podlega ono regulacji wynikającej z ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym oraz Polskim Biurze Ubezpieczeń Komunikacyjnych. Z kolei ubezpieczenie AC nie jest obowiązkowe, co nie zmienia jednak faktu, że jego posiadanie wiąże się z większym bezpieczeństwem. Zgłębiamy tajniki każdej oferty, takie jak wysokość składki, czy ogólna cena, dzięki czemu mieszkańcy Katowic otrzymują klarowne i wiarygodne informacje.

Potęga technologii

Jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami, więc działamy przede wszystkim przez Internet. Klienci z Katowic zyskują dzięki temu na czasie, ponieważ mogą uporać się ze wszystkim drogą online.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie