Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Gorzów Wielkopolski

Konsultanci z Broker4u.eu specjalizują się w wyszukiwaniu najlepszych ofert dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych, ubezpieczeń nieruchomości oraz ubezpieczeń samochodów. Jako fachowcy z doświadczeniem potrafią jasno zdefiniować cechy dobrego pakietu, a następnie dotrzeć do ofert spełniających te kryteria. W Gorzowie Wielkopolskim, podobnie jak i w innych miastach Polski, istnieje zapotrzebowania na tego rodzaju usługi. W końcu przecież każdemu człowiekowi zależy na tym, by jak najlepiej zabezpieczyć własne zdrowie, dom czy auto.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Dodatkowa ochrona tego, co najcenniejsze

Broker4u.eu ma ambicję rozpowszechnienia w Gorzowie Wielkopolskim dostępu do sprawdzonych i terminowych świadczeń zdrowotnych. Chodzi tutaj o takie polisy, które gwarantują wyczerpujące badania lekarskie, profesjonalną opiekę szpitalną czy wysokiej jakości usługi z zakresu rehabilitacji. Klienci z Gorzowa Wielkopolskiego mogą liczyć na kompleksowe wsparcie ze strony brokerów, które obejmuje między innymi:

 • negocjacje konsultantów z ubezpieczycielami,
 • wsparcie na każdym etapie korzystania z polisy,
 • bezpłatną pomoc w razie szkody,
 • indywidualne podejście: oferta dostosowana do potrzeb dziecka, studenta i całej rodziny.
Polisa mieszkaniowa

Konsultanci z Broker4u.eu dokładają starań, aby domy i mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim zyskały bezpieczeństwo na lata. Ubezpieczenie budynków obejmuje między innymi odszkodowanie w razie powodzi, pożaru czy innego niepożądanego wydarzenia, które wiąże się z potencjalnymi stratami materialnymi.

Bezpieczne auto, spokojna podróż

W trosce o bezpieczeństwo komunikacyjne obywateli Gorzowa Wielkopolskiego, Broker4u.eu wyszukuje takie polisy dotyczące ubezpieczenia samochodu, które posiadają OC i AC. Selekcja ofert uwzględnia także cenę, tak by klient miał dostęp do kompleksowej ochrony bez ponoszenia wysokich kosztów.

Broker dziś - co się zmieniło?

Broker4u.eu stawia na rozwój i dlatego rozwija się na wielu płaszczyznach. Dobrym przykładem jest tutaj aktywne korzystanie z nowych technologii, dzięki którym klienci z Gorzowa Wielkopolskiego mogą załatwić wszystkie formalności przez Internet.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie