Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Gdynia

Broker4u.eu oferuje usługi w zakresie niezależnego pośrednictwa ubezpieczeniowego wraz z doradztwem prawnym, które skierowane są do wszystkich osób pragnących patrzeć w przyszłość bez strachu. Działamy jako niezależny podmiot, a każdy broker ubezpieczeniowy będący członkiem naszego zespołu występuje w roli adwokata swojego Klienta. W żadnym razie nie jest on więc pracownikiem ubezpieczyciela, ani agentem ubezpieczeniowym. Jesteśmy kompetentnym i bezpiecznym „pomostem” pomiędzy Klientem, a towarzystwem ubezpieczeniowym.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Bezpieczeństwo: na tym znamy się najlepiej!

Zajmujemy się przedstawicielstwem Klienta wobec wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. Gdynia jest jednym z wielu miast w Polsce, w których aktywnie działamy. Oferujemy kompleksowe wsparcie w następującym zakresie:

 • ubezpieczenie zdrowotne, umożliwiające pokrycie kosztu leczenia w przypadku choroby, czy nagłego wypadku. Na zdrowiu nie warto oszczędzać, tym bardziej, że to ubezpieczyciel troszczy się o zapewnienie środków potrzebnych do wsparcia medycznego,
 • ubezpieczenie nieruchomości, a więc ubezpieczenie domu, budynku gospodarczego, czy mieszkania. Stabilny dach nad głową to podstawa,
 • ubezpieczenie samochodu, uwzględniające polisę z ubezpieczeniem OC i/lub AC, które pozwala bezstresowo poruszać się polskich drogach..
Szeroka oferta i indywidualne podejście

Prywatne pakiety medyczne gwarantują także wysoką jakość opieki szpitalnej, co sprzyja szybszemu powrotowi do formy. Podkreślamy, że ten rodzaj ubezpieczenia zdrowotnego wcale nie musi wiązać się z gigantyczną ceną polisy. Dbamy o to, by Nasi klienci z Gdyni otrzymali ofertę jak najlepiej dopasowaną do ich indywidualnych potrzeb, przy jednoczesnym uwzględnieniu możliwości finansowych.

Korzystając z naszego wsparcia mają Państwo szansę na odpowiedzialny zakup ubezpieczenia:

Profesjonalizm i konkretne korzyści dla Klienta

Skorzystanie z naszej pomocy oznacza dla Klienta otrzymanie bezpłatnego wsparcia przy powstałej szkodzie. Omijamy wszelkie prawne “kruczki” i “gwiazdki”, a także regularnie przypominamy o płatności składki. Jeśli już przedstawiamy szczegóły oferty ubezpieczeniowej, to robimy to z podaniem dokładnego cennika, a także szczegółów dodatkowych udogodnień zawartych w poszczególnych pakietach ubezpieczeniowych. Szanujemy czas Klienta, dlatego oferujemy mu szybką i skuteczną współpracę przez Internet. Nasi eksperci są dla Państwa regularnie dostępni online.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie