Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Gdańsk

Niespodziewane okoliczności, w tym wypadki samochodowe, czy nagłe choroby, zdarzają się każdego dnia. Z tego powodu tak ważne jest, aby zaopatrzyć się w odpowiednie ubezpieczenie oraz wiedzieć jak z niego skorzystać. Jeśli zależy nam na tym, aby nie błądzić w ubezpieczeniowej “mgle”, dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług niezależnego pośrednika ubezpieczeniowego, jakim jest Broker4u.eu.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Rodzaje ubezpieczeń

Nasza firma tworzona jest przez zespół profesjonalistów, takich jak wykwalifikowany prawnik, czy doświadczony broker ubezpieczeniowy, którego nie należy mylić z agentem ubezpieczeniowym, bądź też z pracownikiem ubezpieczyciela. Kadra naszych profesjonalistów potrafi udzielić mieszkańcom Gdańska kompleksowego wsparcia w takich obszarach jak:

 • ubezpieczenie zdrowotne, związane z gwarancją pokrycia kosztu opieki medycznej, zaistniałego na skutek stanu chorobowego, czy nieszczęśliwego wypadku,
 • ubezpieczenie nieruchomości, w którym zawarte jest tak ubezpieczenie mieszkania i domu, jak i budynku gospodarczego przeznaczonego na przykład na działalność rolną,
 • ubezpieczenie samochodu, pozwalające bez stresu poruszać się nawet po najbardziej ruchliwych drogach, a także uniknąć ceny, jaką przychodzi zapłacić każdemu właścicielowi skradzionego i jednocześnie nieubezpieczonego pojazdu.
Wnikliwa analiza

Liczne towarzystwa ubezpieczeniowe oferują pakiety uwzględniające ubezpieczenie OC (obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej) oraz ubezpieczenie AC, które posiada charakter ubezpieczenia dobrowolnego. Oferta ubezpieczeniowa jest w tym zakresie dosyć różnorodna, jednak Broker4u.eu potrafi trafnie ocenić, która polisa jest rzeczywiście godna uwagi. W swoich poszukiwaniach kierujemy się także korzystną ceną usługi, co sprawia, że za każdym razem oceniamy, czy cennik konkretnej oferty jest rzeczywiście adekwatny do jej wartości.

Nowoczesne technologie w skutecznym działaniu

Podążamy z duchem czasu, więc działamy przede wszystkim online. Dobro oraz komfort naszych Kientów z Gdańska jest na pierwszym miejscu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby działania, które podejmujemy przez Internet odznaczały się możliwie najwyższym stopniem bezpieczeństwa i dbałości o szczegóły.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie