Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Dąbrowa Górnicza

Broker4u.eu jest specjalistą w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego, który świadczy profesjonalne usługi na terenie całej Polski. Obszar jego działań obejmuje także Dąbrowę Górniczą. Konsultanci z Broker4u.eu posiadają rozległą wiedzę ubezpieczeniową, dlatego potrafią udzielać skutecznego wsparcia w procesie wyboru dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, ubezpieczania nieruchomości i ubezpieczenia samochodu.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Dodatkowa ochrona tego, co najcenniejsze

Firma zapewnia klientom dostęp do wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, które odznaczają się stałą i atrakcyjną wysokością składki. Konsultanci z Broker4u.eu doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważną wartością jest zdrowie. Z tego powodu dokładają wszelkich starań, by zapewnić mieszkańcom Dąbrowy Górniczej sprawny dostęp do skutecznej opieki medycznej, w tym także szpitalnej. Brokerzy podejmują również dodatkowe działania na rzecz dobra klientów, udzielając się na przykład w takich obszarach jak:

 • indywidualne negocjacje z ubezpieczycielem,
 • wsparcie podczas korzystania z polisy,
 • udzielanie nieodpłatnej pomocy w przypadku szkody,
 • regularne, bezpłatne powiadamiania klienta o terminie płatności.
Bezpieczna nieruchomość

Konsultanci z Broker4u.eu dokładnie analizują różnorodne pakiety ubezpieczenia dla domu i mieszkania, wybierając tylko te, które spełniają potrzeby konkretnego klienta. Wynika to z ich filozofii działania, która na pierwszym miejscu stawia dobro i satysfakcję klienta. W przypadku ubezpieczenia nieruchomości celem Broker4u.eu jest więc skuteczna ochrona budynków w Dąbrowie Górniczej.

Bezpiecznie do celu: ubezpieczenie auta

Każdy kierowca z Dąbrowy Górniczej narażony jest na ryzyko związane z niespodziewaną stłuczką, awarią czy innym niebezpiecznym wydarzeniem. Ruch drogowy ma to do siebie, że wymaga zachowania szczególnej ostrożności. Jednym z jej przejawów jest zakup sprawdzonego ubezpieczenia samochodowego, które posiada OC oraz AC. Broker4u.eu wie, gdzie go szukać.

Z myślą o komforcie klienta

Broker4u.eu wykorzystuje w swojej codziennej pracy nowoczesne technologie. Dla klientów skutkuje to możliwością uporania się ze wszystkimi formalnościami przez Internet, a więc bez konieczności wychodzenia z domu i czekania w kolejkach. Z pewnością dla wielu mieszkańców Dąbrowy Górniczej będzie to duże ułatwienie.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie