Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Bytom

Jeśli zależy Państwu na otrzymaniu rzetelnego i kompleksowego wsparcia ubezpieczeniowego, zarówno w dziedzinie tematyki zdrowotnej, związanej z nieruchomościami, jak dotyczącej auta, zapraszamy do współpracy z Broker4u.eu. Nasi konsultanci to zespół fachowców, którzy swoją wiedzę i doświadczenie przekładają na satysfakcję klienta.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Niezależni w interesie klienta

Działamy niezależnie od agentów i towarzystw ubezpieczeniowych, a naszym jedynym i najważniejszym partnerem jest klient. Mieszkańcy Bytomia mogą zaufać nam w takich kwestiach jak:

Współczesne usługi brokerskie

Korzystanie z naszych usług to dla mieszkańców Bytomia nie tylko okazja do dbałości o własne zdrowie, budynek mieszkalny, czy samochód, ale także możliwość doświadczenia najwyższego poziomu obsługi, w którym klient zajmuje najważniejszą pozycję i może wygodnie, a także skutecznie ubezpieczyć się online. Wierzymy, że nowoczesne technologie to przyszłość, także w dziedzinie ubezpieczeń. Jesteśmy dla Państwa dostępni online, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, a także rozwiążemy wątpliwości. Skutecznie wspieramy ludzi nie tylko z Bytomia, ale i z całej Polski.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie