Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Bydgoszcz

Broker4u.eu zapewnia rzetelne wsparcie brokera ubezpieczeniowego, dzięki któremu Klient jest w stanie podjąć odpowiedzialną i przemyślaną decyzję w sprawie zakupu ubezpieczenia. Warto podkreślić, że broker działa niezależnie i ma na uwadze przede wszystkim dobro osoby zainteresowanej zabezpieczeniem własnej przyszłości. Tym samym, broker nie współpracuje z agentem ubezpieczeniowym, czy pracownikiem ubezpieczyciela. On współpracuje ze swoim Klientem – i reprezentuje tylko jego interesy.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Czego może dotyczyć ubezpieczenie?

Nasz zespół to wyłącznie doświadczeni ludzie – prawnicy i brokerzy, którzy dysponują rozległą wiedzą w obszarze ściśle związanym z tematyką ubezpieczeń. Szczególnie skutecznie doradzają oni mieszkańcom Bydgoszczy w kwestii takiej jak:

 • ubezpieczenie zdrowotne, przede wszystkim o charakterze prywatnym, które okazuje się niezbędne w przypadku nieprzewidzianych wypadków, czy nagłego pogorszenia stanu zdrowia,
 • ubezpieczenie nieruchomości, przy czym warto podkreślić, że nieruchomość oznacza w tym przypadku zarówno mieszkanie, dom, jak i dowolny budynek gospodarczy, choćby ten wykorzystywany do celów rolniczych,
 • ubezpieczenie samochodu, i to nie tylko w odniesieniu do pojazdu osobowego, ale do wszelkich pojazdów mechanicznych, takich jak pojazdy zabytkowe, czy przyczepy kempingowe.
W temacie ubezpieczenia OC i AC

Na rynku ofert ubezpieczeniowych nie brakuje pakietów zawierających ubezpieczenie OC, stanowiące obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, a także ubezpieczenie AC, mające charakter dobrowolny. Specjalizujemy się w rozpoznawaniu jakościowych polis, tym samym nasi Klienci z Bydgoszczy mogą na nas liczyć, jeśli chodzi wyszukanie ubezpieczenia korzystnego pod względem oferty, jak i ceny. Jest dla nas ważne, aby nasz Klient nie naraził się na dodatkowy, zbędny koszt.

Inwestujemy w czas i w nowoczesne technologie

Podążanie za nowinkami technologicznymi to jeden z naszych priorytetów, ponieważ wiemy jak bardzo ułatwiają one codzienne życie. Tym samym, zapewniamy Klientom z Bydgoszczy możliwość uporania się z formalnościami przez Internet. Szczegóły na temat danej oferty, na przykład warunki ubezpieczenia towarzystw ubezpieczeniowych, czy wysokość składki w towarzystwach ubezpieczeniowych, przekazujemy online.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie