Stoimy zawsze po Twojej stronie

Nie sprzedajemy tylko polis, ale usługę ochrony ubezpieczeniowej od A do Z

Broker ubezpieczeniowy Białystok

Broker4u.eu oferuje profesjonalną pomoc niezależnego brokera ubezpieczeniowego, dzięki któremu proces decyzyjny związany z zakupem ubezpieczenia przebiega sprawniej i z korzyścią dla Klienta. Broker działa samodzielnie, a jego jedynym celem jest działanie w interesie Klienta. Oznacza to, że nie współpracuje on na stałe ani z agentem ubezpieczeniowym, ani z z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Wyślij zapytanie

lub

Zadzwon do nas

+48 784 044 044
Czego dotyczy ubezpieczenie?

Zespół, tworzący Broker4u.eu, składa się z ludzi doświadczonych – prawników i brokerów nastawionych na efektywną współpracę. Tematyka ubezpieczeń jest tym, na czym znają się oni najlepiej. Mieszkańcy Białegostoku mogą zwrócić się do nich o pomoc, w takich sprawach jak:

 • ubezpieczenie zdrowotne, którego posiadanie stanie się teraz wręcz konieczne w przypadku jakichkolwiek kłopotów zdrowotnych. Inwestycja w ten rodzaj ubezpieczenia zapewnia także pomoc w razie nieprzewidzianych wypadków stanowiących zagrożenie dla naszego zdrowia,
 • ubezpieczenie nieruchomości, którego zakres obejmuje zarówno ubezpieczenie domu, czy mieszkania, jak i każdego budynku gospodarczego, jaki znajduje się na naszej działce,
 • ubezpieczenie samochodu, odnoszące się tak do pojazdów osobowych, jak i do przyczep kempingowych, czy aut przystosowanych do poruszania się w ekstremalnych warunkach (np. samochody wyścigowe).
Tajniki ubezpieczenia OC oraz ubezpieczenia AC

Rynek ofert ubezpieczeniowych obfituje w pakiety zawierające obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, czyli tak zwane OC. Dodatkowym ubezpieczeniem, które ma charakter dobrowolny, jest AC. Jesteśmy specjalistami w zakresie rozpoznawania jakości polis, dlatego warto zwrócić się do nas w tej sprawie o poradę. Znajdujemy tylko takie oferty, które są korzystne dla Klienta, i to zarówno pod względem warunków, jak i ceny. Dbamy więc o to, aby mieszkańcy Białegostoku nie narazili się na dodatkowe koszty oraz brak wypłaty odszkodowania w przypadku szkody.

Czas idzie w parze z nową technologią

Ważne jest dla nas to, aby nieustannie podążać za rozwojem technologicznym. Zdajemy sobie sprawę jak bardzo ułatwia to codzienne życie. Dzięki temu nasi Klienci z Białegostoku zyskują możliwość załatwienia formalności przez Internet. Wszelkie informacje dotyczące konkretnej oferty, takie jak wysokość składki, czy warunki ubezpieczenia, dostarczamy drogą online.

Kontakt Masz pytanie?

 • Staropolskie Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
 • T:

  +48 784 044 044
  (PN-PT: 9:00 – 17:00)

 • E:

  office@broker4u.eu

 • A:

  ul. Słowackiego 55/1
  60-521 Poznań
   /broker4u.eu

Wyślij zapytanie